NEWS

Avrupa’ya Gümrüksüz Kargo

Oct 13, 2015

Avrupa’ya Gümrüksüz Kargo
İhracat ve gümrük terimleri birbirine oldukça yakın kelimelerdir. İhracat yapılırken bir ülkeye giren tüm ürünler mutlaka gümrükten geçer ve gümrükten geçerken bir takım işlemlere uğrarlar. Gümrükte kayıt altına alınır ve ülkeye bir takım vergilerin verilmesi adına da fatura çıkartılır. Ürünler ülkeye sokulur ve ülkede satışına, pazarlanmasına ve tanıtılmasına da olanak sağlanır. Böylece sorunsuz bir şekilde işlem sonuçlandırılır ve kişi ihracatını tamamlamış olur.
hijabscompany.com olarak her türlü karayolu, ekspress ve hava kargo işlemlerini yürütmekte ve kullanıcılarımıza her zaman destek olmaktayız. Kullanıcılarımızın en çok beğendikleri yanımız ise sunmuş olduğumuz düşük ve ekonomik fiyatlar ve hizmet kalitesi olmaktadır. Dünya çapında 46 civarı ülkeye hizmet veren firmamız tarafından her türlü kargo ve ürün paketleriniz alınır ve istenilen ülkeye asgari 2 gün içerisinde de teslim edilir.
Genelde ihracat yapan kişiler onlarca hatta yüzlerce ürünü yurtdışına götürdükleri için ve ürünlerin ağırlıkları bizim sınırlamalarımızı geçtiği için karayolu ve  hava kargosu ile gönderilmektedir. Hava kargosu ile gönderilen ürünlerin tüm detayları sistemimizde gözükmekle birlikte kişiler dilediği zaman iletişim adreslerinden de sorgulama yapabilmektedirler.