NEWS

Esarp bayiligi

Jul 21, 2019

Esarp bayiligi
Toptan eşarp firmamız Türkiye'nin önde gelen eşarp firmasıdır. 1989 yılından beri hizmet veren toptan eşarp firmamız ülke genelinde 11 adet bayiliği vardır. Günden güne büyüyen ağımızı daha çok genişletmek amacıyla toptan esarp franchise vermeye devam ediyoruz. Daha çok toptancıya ulaşabilmek ve kazandırırken kazanmak amacımızdır. Firmamız olan 1889s Wholesale Muslimwear kendi ürünlerini kendisi üreten ve müşterilerine güvenle sunan bir markadır. Kaliteli ve hijyenik hizmet anlayışı ile çalışan toptan esarp yine kendisi gibi titizlikle hizmet verecek toptan eşarpçılara bayilikler vermektedir. Toptan eşarpçılardan franchise giriş bedeli ve reklam katılım payı istemiyoruz. Toptan eşarpta bayilik almak isteyen girişimcilere kolaylıklar sağlayarak bayimiz olmanızı istiyoruz.

Toptan Eşarp Bayilik Almak İçin Şartlarımız Nelerdir


Bayilik vermek için ilk şartımız Toptan eşarp Bayilik Almak istediğiniz işyerinin yeri bizim için çok önemli olduğundan iyi bir yer seçmenizi istiyoruz. Bu yer Avrupa ve Amerika'da AVM'ler de olabilir ya da işlek bir cadde üzeri de olabilir. Avrupa ve Amerika'da yaya insan geçişinin çok olduğu, araba trafiğinin yoğun olduğu ve park sorunu olmayan bir yer olmalıdır ve arabalar geçerken işyerini rahat görebilmelidir. Avrupa ve Amerika'da seçilen yerin hangi oranda tadilata ihtiyacı olacağı iyi belirlenmelidir. Avrupa ve Amerika'da seçilen yapının gider, baca, doğalgaz gibi alt yapı uygunluğunun olmasına dikkat edilmelidir. Avrupa ve Amerika'da bölgedeki rakipler göz önünde bulundurularak yer ona göre seçilmelidir. Avrupa ve Amerika'da işyeri kaldırıma sıfır konumda olmalıdır ki giriş çıkış kolay yapılabilsin. Toptan eşarp için seçilen yeri bizim mimari standartlarımıza uygun inşa edebilmek ve işletebilmek için yeterli finansa sahip olmalısınız. Toptan eşarp için seçtiğiniz konum ve model bütçenize uygun olmalıdır. Toptan eşarp için sizin işyeriniz bizim de işyerimiz olacağından profesyonel olarak sürekli işbirliği içinde olmamız gerekmektedir. Toptan eşarp için ürün tedariki tamamen bizim tarafımızdan sağlanacaktır. Toptan eşarp için bu bayilik şartlarımız size de uyuyorsa bayilik sözleşmemizi imzalayarak birlikte çalışmak isteriz.

Bayilik Almak İşlemleri Sonrası Bayimiz Olduğunuzda Neler Yapacağız


Öncelikle belirlediğiniz toptan eşarp bayinin yerini onaylamamız gerekiyor. Toptan eşarp yer onayladığında firmamızın konseptine uygun şekilde düzenleniyor. Toptan eşarp işlemi sonrası işyerinde çalışacak personelin tümü eğitim departmanımız tarafından verilen oryantasyon eğitimlerini almak zorundadır. Toptan eşarp işinde eğitim her şeydir ve öncelikle yapılacak işin inceliklerini bilmek gerekir. Tekstil güvenliği hem müşteriler için hem de firmanın saygınlığı için çok önemli bir konudur. Yıllardır tekstil güvenliği şartlarını tam olarak yerine getirerek çalışan firmamız bayilik verdiği işyerlerinin de tekstil güvenliği kontrol sistemi kurarak özenle çalışmasını istemekteyiz. Toptan eşarp işi kurumsal sorumluluk anlayışı ile piyasada güvenirliği olan markamızın tüm değerlerinin korunmasını isteriz. Toptan eşarp işinde profesyonel çalışma tarzı ile sürekli işbirliği içinde kaliteli ve hijyenik bir çalışma arzulamaktayız. Toptan eşarp firmamız sektör içerisinde verdiği hizmet kalitesi ile ön planda yer almaktadır.
Daha fazlası için: www.hijabscompany.com