NEWS

Moda Bone

Sep 09, 2019

Moda Bone
Toptan Bone Sektörü’nün öncü markası 1889's, hazır giyim sektöründeki tüm ihtiyaçlara ve trendlere yönelik tasarımlarıyla, kurulduğu ilk günden bu yana, markalara sunduğu kaliteli, güncel ve eşsiz seçeneklerle, adını tüm dünyada hızla duyurmaya devam etmektedir.
Tasarımlarına değişen dünya trendlerini yansıtarak, yeniliklerin Türkiye’deki öncüsü olmayı ilke edinen ve bu özel tasarımları kullanılan doğal ve kaliteli kumaşlar ile zenginleştiren 1889's, gün geçtikçe hazır giyim markalarının vazgeçemediği Toptan Bone Markası haline geldi. Bugün dünyanın birçok noktasındaki moda mağazalarının vitrinlerinde, 1889's’in tüm bu tasarımlarına rastlayabilir ve spor giyimden klasiğe, feminen bir çizgiden maskülen bir çizgiye uzanan, zengin bir ürün çeşitliliği ile karşılaşabilirsiniz.
Eğer siz de moda mağazanızı ya da online alışveriş kanalınızı hızla büyütmek, müşterilerinize memnun kalacakları bir moda deneyimi yaşatmak ve kadın giyim ticaretinde unutulmaz markalar arasında yer almak istiyorsanız, sipariş adına tüm detaylar için iletişim bölümünden, sosyal medya kanallarından bilgi alabilir veya 1889's websitesi www.hijabscompany.com Toptan Satış mağazasını ziyaret edebilirsiniz.